Casa Mongagua Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa Mongagua Villa legfeljebb 12 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia Santa Eugenia, egy 4 km-es távolságra található.
Az Agenor de Campos alig egy 13 perces sétára, a Praia Itaoca pedig autóval nagyjából 10 percnyi vezetésre helyezkedik el a Mongaguá városi nyaralótól. Tengerparti elhelyezkedése miatt a Parque Ecológico A Tribuna gyorsan megközelíthető, mivel 750 méterre található.
A Casa Mongagua Villa a tengerre nyílik. A 2 fürdőszobás villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít.
A Mongaguá városi szállás vendégei használhatják a teljesen felszerelt konyhát, valamint az étkezőt és kültéri étkezőhelyet. Az ételek elkészítéséhez hűtőt, sütőt és üvegárut is igénybe vehet. A vendégek vacsorázhatnak a Recanto Bem Brasil vendégszeretetét élvezve, amely könnyű elérhetőségre található a szálláshelytől. A legközelebbi vasútállomás a Jurubatuba, mely 52 km-re.
- Helyi látnivalók
- Iemanja850 m
- santa eugenia4,1 km
- Plataforma De Pesca Mongagua1 km
- Praia Itaoca3,5 km
- Sao Paulo Beach1,1 km
- Agenor de Campos1000 m
- Parque Ecológico A Tribuna750 m
- Feira de Artesanato1000 m
- Repülőterek
- Congonhas96 km
- Vasútállomások
- Jurubatuba52 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Napozóágyak
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Mongagua Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Mongagua Villa Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
Mekkora a Casa Mongagua Villa befogadóképessége?
A Casa Mongagua Villa akár 12 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Mongagua Villa biztosít konyhát?
Ez a Casa Mongagua Villa hűtővel, sütővel és üvegáruval felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely tengerre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Mongagua Villa területén tartózkodunk?
Mongaguá nevezetességei közé tartozik a Plataforma De Pesca Mongagua és az Agenor de Campos, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók a Casa Mongagua Villa területétől. Ezenkívül a Praia Itaoca (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.